Александр Васильев

Пореченков это украинский ответ за Макаревича?

Азад Гейдаров

Он что попал в укропа!

D S

Шутам место на сцене. Этот придурок уже наделал шуму.

Олег Ткаченко

есть такое слово в русском языка - показуха.

Света Субботина

нет он посто мужик нормальный а не этот слизняк нытик

Марина Задорожко

Что за бред?

подумаешь, с пулемета пострелял. а союз жидо.. . журналистов сразу раскудахтался

Princessochk

Отдачей ему последние мозги отшибло.

Александр Старченко

Пореченков - это богатенький буратино, приехавший на сафари.

Дашка Беляшина

При чем здесь шлюха Макаревич?

Aleksey Uljnkin

загоняете
___

Нина Москвина

Ну пострелял человек в белый свет как в копеечку? Что такого то

Галчёнок Лисина

Адвокат героїчної льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін порадив російському актору Михайлу Пореченкову поїхати до українських "кіборгів" і постріляти по "новоросах". "Найрозумніше, що може зробити в цій ситуації Пореченков, це поїхати в Донецький аеропорт до українських "кіборгів" і постріляти у "новоросів", - заявив відомий адвокат. Окрім того, він порівняв виправдовування актора про те, що це були несправжні набої, із "сміхотворною" відповіддю Клінтона про марихуану. "Відповідь Пореченкова про сліпі набої на передовій за сміхотворністю перепльовує відповідь Клінтона про марихуану: курив, але не затягувався", - зауважив Марк Фейгін.