Людмила Сидорова

Треба негайно твір на тему "Як зробити навчання в школі ефективнішим і цікавішим"

Екатерина Трубникова

Навчання завжди цікавіше, якщо ти зацікавлений в предметі. Тобто необхідно знайти тему, яка б тобі подобалася, для початку. Це може забезпечити інтерес до самого предмету, як дисципліни в цілому. Не відволікайся. Якщо навколо занадто шумно, наприклад, ти не зможеш зосередитися на вивченні матеріалу і, отже, його засвоїти. Велику роль так само грає оточення: якщо навколо тебе будуть знаходитися люди, які тобі огидні або неприємні, навчання так само не буде достатньо ефективним, оскільки твої думки будуть поглинені іншим. Для учнів початкових класів особливо, можна вводити в міру проведення уроків невеликі гри / головоломки, пов'язані з темою уроку. Можливо, розминки (чергування розумової праці з фізичною). Для старшої школи-логічні завдання і експрес-тести.

Марина Удовенко

Ну раз срочно нужно-бросайте все дела и садитесь пишите.
Нужна помощь-стучитесь в почту.

Однако, не знаю, можно ли вам принимать помощь от клятого москаля?

Можно разделить классы на гуманитариев и технарей-зачем будущему врачу тригонометрия, а токарю-пение? Можно уменьшить количество учеников в классах, больше времени изучать иностранные языки и т. д. Пишите всё,даже фантастику-это же ваши предложения, которые не обязательно воплотятся в жизнь.

Руслан

а в MAIL.UA уже никто ответить не может?

Анна Гуреева

еще и негайно.. .
Куда спешим?