L@dy Uncert@inty

помогите перевести отрывки

and I was quite pleased with the cold starter - I have been served much worse in expensive seafood-specialized restaurants.
Although quite sated, we went over to the glassed-i display to ogle the desserts like a couple of children.
With sandwiches this good and prices so cheap, it would take wild horses to keep me away from Bublik in the future

Алексей Приходько

и я был вполне доволен холодная закуска - Я служил гораздо хуже дорогих морепродуктов специализированных ресторанах.
Хотя довольно насыщен, мы перешли к застекленной я отображения глазеть на десерт, как пара детей.
С бутербродами это хорошая и цены так дешево, это займет диких лошадей, чтобы держать меня подальше от Bublik в будущее