Сергей Степанов

Косынка Григорий Михайлович "В житах"

Подскажите пожалуйста по пунктам:
1)Место произведения в литературном процессе
2)Жанр
3)Тема, идея
4)Проблематика
5)Композиционные особенности
6)Герои (можно с цитатами)

Даниял Маккаев

1. Читаємо новелу (бо це таки новела за жанром) . Обсяг тексту - одна друкована сторінка.
[ссылка заблокирована по решению администрации проекта] [ссылка заблокирована по решению администрации проекта]
Новела - невеликий за обсягом прозовий епічний твір про незвичайну життєву подію з несподіваним фіналом, сконденсованою та яскраво вимальованою дією.
2. Читаємо текст ще раз відмічаючи важливі для розуміння смислу моменти, деталі, епізоди, репліки і т. п.
3. Якщо важко одразу визначитися з темою (відповідь на три питання що? , де? , коли? відбувається у творі, тобто описується автором) , ідеєю (відповідь на питання яку головну думку утвердив автор своїм твором? ) і далі за твоїм списком читаємо критику. У підручнику з української літератури, конспекті з попереднього уроку, який надиктовував вчитель чи в інеті.
Вводимо в гугл: в житах аналіз або в житах критика. Обираємо зі списку.
Наприклад:
це
[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]
І вибиреш щось ще зі списку пошуку.
4. Начитавшись критики виконуємо завдання. Питання, які виникають у процесі записуємо і наступного уроку задаємо вчителю.
5. Аналізуємо літературні твори САМІ, бо ніхто за тебе це не робитиме.
Удачі