Катя Блэр

эссе по английскому на тему "School magazine allows pupils to be creative..."

Many people believe that producing a school magazine allows pupils to be creative and teaches them many skills. Others disagree and say that producing a school magazine is a waste of time when pupils have important schoolwork to do.

Помогите пожалуйста! Накидайте каких-нибудь фраз, не надо всё эссе писать

Герман Иванин

That The enimal more iin the timeleft и тд...