Евгений Шалов

Шановнi друзi! Хто проживає на територiї Росії відгукніться! Буду рада поспілкуваться!!

Певно тут збочинці зібрались!

Татьяна Фишина

не коверкай русский язык, а то ржать охота!!!

Анна Орехова

Мы вашу мову не разумием.

Df
Dfbnmmmm

Спилкуваться - это одна из поз Кама Сутры?

Люба Пинчукова

Все тута такие )))

Алексей Петров

Перепрошую, дівчино, просто цікавлюсь: а чому саме з українцями, що проживають у Росії? Чи Ви з росіянами українською спілкуватись бажаєте? 🙂 Чим Вас українські українці не влаштовують????: -)

P.S. До речі, "збоченці" пишеться через "е" 😉

Анастасия Самсонова

что? хочется совокуплятся на территории россии? ну это просто невообразимый разврат!!!!

Андрей Раев

Здрастуй красуня! Потрудися писати по російськи

Виталий Найпак

я хочу поспилькуваться. а шо це?