Марина Левина

Чи дії Антона правомірні?Чи може Олена примусити Антона одружуватися Батьки Олени вимагають у суді відшкодування завдано

Антон та Олена вирішили одружитися і подали заяву до державного органу
реєстрації актів цивільного стану. Оскільки Олена була єдиною дочкою у
сім’ї, - її батьки вирішили зайнятися організацією весілля. Вони
замовили зал у кафе, купили Олені сукню та поступово почали запрошувати
гостей. За тиждень до весілля Антон заявив Олені, що він не хоче
офіційно одружуватися і запропонував жити спільно деякий час, щоб краще
взнати однин одного. Чи дії Антона правомірні Чи може Олена примусити
Антона одружуватися Батьки Олени вимагають у суді відшкодування
завданої матеріальної та моральної шкоди. Яке рішення прийме суд?

Илья Бузенков

Можно с переводом? Пожалуйста.