Тамара

Воопросище) как читается, русским текстом!

got your hands up cause you think you’ve got it going crazy, we’re not even started eh oh eh oh eh eh, eh oh eh oh oooh it’s so funny that you think you’re winning cause something told you who was spinning eh oh eh oh eh eh, eh oh eh oh eh eh

you know you’re only in it cuz it’s hot right now, hot right now turn it up right now put your hands in the air if you want it right now eh oh eh oh hot right now you know you’re only in it cuz it’s hot right now, hot right now turn it up right now put your hands in the air if you want it right now eh oh eh oh hot right now

(throw your hands up…)

you got the latest place it’s on your radar by the time you show your face, it’s over eh oh eh oh eh eh, eh oh eh oh oooh you got the magic numbers on your speed dial and you could barely drop a name, but me won

you know you’re only in it cuz it’s hot right now, hot right now turn it up right now

put your hands in the air if you want it right now eh oh eh oh hot right now you know you’re only in it cuz it’s hot right now, hot right now turn it up right now put your hands in the air if you want it right now eh oh eh oh hot right now

i’m let me see the club get hotter, hotter i wanna see your hands up higher higher i don’t need close shouts oh oh oh oh can i get a woah! i’m let me see the club get hotter, hotter i wanna see your hands up higher higher i don’t need close shouts oh oh oh oh can i get a woah!

you know you’re only in it cuz it’s hot right now, hot right now turn it up right now put your hands in the air if you want it right now eh oh eh oh hot right now you know you’re only in it cuz it’s hot right now, hot right now turn it up right now put your hands in the air if you want it right now eh oh eh oh hot right now

(throw your hands up…)

cuz it’s hot right now…

Спасибо)

Виктор Бочаров

гат ёо хэндс ап кооз ю синк юв гат ит гоуин крейзи уир нот ивэн статид
итс соу фани зэт ю синк юр уинин кооз самфин толд ю хуу уоз спинин

ю ноу юр онли ин ит коз итс хот райт нау хот райт нау тёон ит ап райт нау пут ёо хэндс ин зе э (р) иф ю уонт ит райт нау хот райт нау ю ноу юр онли ин ит коз итс хот райт нау хот райт нау тёон ит ап райт нау пут ёо хэндс ин зе э (р) иф ю уонт ит райт нау хот райт нау
(сроу ёо хэндс ап)

ю гат зе латест плейс итс он ёо рейдаа (р) бай зе тайм ю шоу ёо фейс итс оувэ (р)
ю гат зе мэджик намбэ (р) с он ёо спид дайэл энд ю куд бээли дроп э нейм бат ми уон

ю ноу юр онли ин ит коз итс хот райт нау хот райт нау тёон ит ап райт нау

пут ёо хэндс ин зе э (р) иф ю уонт ит райт нау хот райт нау ю ноу юр онли ин ит коз итс хот райт нау хот райт нау тёон ит ап райт нау пут ёо хэндс ин зе э (р) иф ю уонт ит райт нау хот райт нау

айм лет ми си зе клаб гет хоттэ (р) хоттэ (р) ай уана си ёо хэндс ап хайэ (р) хайэ (р) ай донт нид клоуз шаутс кэн ай гет э уау! айм лет ми си зе клаб гет хоттэ (р) хоттэ (р) ай уана си ёо хэндс ап хайэ (р) хайэ (р) ай донт нид клоуз шаутс кэн ай гет э уау!

ю ноу юр онли ин ит коз итс хот райт нау хот райт нау тёон ит ап райт нау пут ёо хэндс ин зе э (р) иф ю уонт ит райт нау хот райт нау ю ноу юр онли ин ит коз итс хот райт нау хот райт нау тёон ит ап райт нау пут ёо хэндс ин зе э (р) иф ю уонт ит райт нау хот райт нау
(сроу ёо хэндс ап)

коз итс хот райт нау