Irina Shevchenko

помогите перевести с русского на английский?

Отдых в Сингапуре - путешествие в одну из самых необычных стран Азии, в теплый край с ясной погодой и множеством вариантов развлечений.

Елена Бодрова

Singapore Tourism - travel to one of the most unusual in Asia, a region with a warm clear weather and plenty of entertainment options.
Или
Tourism Singapore - a journey into one of the most extraordinary in Asia, a region with a warm clear weather and plenty of entertainment options. 🙂

Элмира Нурбай Кызы

Holiday in Singapore - a trip in one of the most unusual of the countries of Asia, in the warmest region with the clear weather and a lot of entertainment options.

Павел Шерстнёв

Singapore Tourism - travel to one of the most unusual in Asia, a region with a warm clear weather and plenty of entertainment options.