Gagik Torosyan

АА.... помогите пожалуйста!! Срочно!!!!

Ответьте пожалуйста хотя бы на некоторые вопросы: )
1. Які бувають видозміни кореня ?
2. У яких рослин вживають у їжу лише стебла ?
3. Доведіть, що пагін має складнішу будову порівняно з коренем.
4. У практиці сільського господарства при вирощуванні рослин із розсади видаляють верхівку головного кореня та проводять підгортання рослин. Поясніть, для чого це робиться.
5. Існують хижі рослини. Чому їх так називають? Наведіть приклади таких рослин.
6. Порівняйте корінь і кореневище. Як їх розрізняють ?

Спасибо тому, кто помог!

Лена Смирнова

1. Jevning, for eksempel.
2. Sannsynligvis avhenger kulturen til folket.
3. Vi må flykte blader. Ved roten er de ikke.
4. Stimulere anlegget til den nye innhøstingen.
5. Anta sundew. Fortærende insekter. Derfor rov.
6. Rhizome - det er ikke roten, men fremdeles under bakken. Røttene av grenene, og jordstengler - no.