Лёха Гучев

Можно ли высаживать трахикарпус прямо в грунт, если зимой -20?

Алексей Ивахненко

Костя, виведений японцями гарний компактний різновид трахікарпуса має дуже жортке листя. Дорослі пальми витримують до -18-20 без укриття, до -30 під добрим зимовим укриттям. Вітростійкий. Єдина по-справжньому декоративна пальма, яку можна вирощувати з зимовим укриттям!!!