Юлия Лысенко

Помогите решить юридическую задачю.

допоможіть розібрати задачу, якщо не знаете повної відповіді, напішіть хочаб джерела на які треба посилатися.

Приватним підприємством "Соломон" подано адміністративний позов з вимогою визнати незаконною та скасувати постанову Кабінету Міністрів України, яка є нормативно-правовим актом суб’єкта владних повноважень та, базуючись на загальнодержавних рішеннях щодо вступу України у ВОТ, регулює індивідуальну поведінку групи юридичних осіб, до яких в тому числі належить ПП «Соломон» . В період вирішення питання суддею про відкриття провадження в адміністративній справі. Президент України звертається до Конституційного Суду України для з’ясування відповідності даної постанови положенням Конституції України, Адміністративний суд розглянув справу та прийняв постанову про задоволення позовних вимог ПП «Соломон» у повному обсязі, до прийняття Конституційним Судом України рішення про конституційність вказаної постанови.
Дайте юридичну оцінку вказаній ситуації. Як Ви вважаєте чи мав право адміністративний суд приймати рішення у справі? У чому на Вашу думку різниця між предметом адміністративної і конституційної юрисдикції

Алексей Сорокин

Як Ви вiжматi Тiьщшенко