Мария Объедкова

Где на английском найти короткое сочинение на тему любая профессия! кто знает напишите. плииз срочно надо))

Сергей Зайцев

designer

People carry out the most part of time in rooms therefore the beautiful, competently planned interior plays important role for creation of their psychological comfort. Interior design is capable to influence labor productivity, human health, their safety. The desire to improve design of the dwelling is inherent in the modern person and to create its more or less unique shape. Depending on originality and complexity of the project, cost of services of the designer can vary, but always remains at high level.

Светлана Бадреева

В ИНТЕРНЕТЕ НАЙТИ МОЖНО.