Lib For

Ребята подскажите антонимы!! Очень нужно!

К словам:
Кольоровий, засушений, випрасуваний, конкретній, пісний, гіркий, засуха, загальний, ендотермічний, подяка.

Дмитрий Сорокин

жирная, мокрий, стремнiй, гутарий, cладкiй, потоп, незробливый, беременность, горилка

Ирина Панкова

Чорно-бiлий, свiжий или мокрий смотря в каком смысле, м`ятий, загальний, жирний, солодкий, зливи, мiсцевий, невдячнiсть.

Ендотермiчний не знаю ((

Но так все что смогла)