ОК
Ольга Калинина

как извлечь AutoIt скрипт из exe (компилированного)?

Подскажите какой программой это возможно осуществить. Я на 200% уверен что такая существует. Многие бы ответили что это невозможно, из за некоторых причин, но надеюсь кто подскажет.

Andrey Shishov

Where can I find the decompiler?

The decompiler is located at C:\Program Files\AutoIt3\Extras\Exe2Aut\Exe2Aut.exe by default. The directory may be different if you performed a custom installation. The developers may remove the decompiler from the installation package at any time without prior notice.