Татьяна Ременюк

Перекладіть на англійську, дуже потрібно!!!

Кілька безсонних ночей не заподіяли йому зла. У мого батька завжди багато роботи. Свіже повітря принесе тобі тільки користь. Я тільки виконую свою роботу і намагаюсь робити це якомога краще. Ми ще не виконали ті вправи. Коли ми їх зробимо то зможемо піти в кіно. Зроби мені послугу і не входь до кімнати 15 хвилин. Ми не можете дозволити собі зробити неправильний вибір. У нас мало грошей. По неділям мама займається пранням білизни, приготування обіду та прибиранням квартири. Я зроблю все можливе щоб встигнути в театр вчасно. Поки ти не зробиш домашнє задання, я не дозволю тобі йти гуляти. Він виконав свій обов`язок і врятував йому життя адже він лікар. Я зробив усе що міг. Нічого не поробиш. Студенти вже виконали всі вправи, прочитали тексти і вивчили слова. Моя нова машина їздить зі швидкістю 80 миль за годину. Ми завжди галасуємо на лекціях. Він завжди робить багато помилок у своїх творах. Ваша дитина робить успіхи. Не галасуйте! Я готую доповідь. Завтра я збираюсь піти до бібліотеки щоб підготуватись до доповіді. Я раджу вам не шуміти. Діти сплять. У мене болить голова, зроби мені кави. Єдина мета його життя - заробити грошей. Він любить заробляти гроші. Мені потрібно було зробити вибір і я його зробив. Він докладе всіх зусиль щоб закінчити проект вчасно. Він завжди робить компліменти дамам. Він почав робити свою кар`єру клерком у великій компанії. Він зробив величезний внесок у розвиток економіки. Зроби послугу - помий посуд сам! У будинку дуже холодно. Запали вогонь! Ця поїздка піде йому на користь. Професор говорив так швидко, що студенти не встигали робити записи. Склянка теплого молока перед сном тобі не зашкодить. Людина завжди може зробити помилку . У мене зараз багато роботи і я не можу зробити з тобою ці вправи. Зроби їх а потім ми разом усе перевіримо. Завтра я буду робити доповідь на конференції. Візит лікаря не приніс ніякої користі. Наші сусіди завжди шумлять. Я не хочу виконувати цю роботу. Мама погано почувається. Приготуй їй будь ласка міцний чай! Якщо ви не виконаєте ці вправи то не зможете зробити інші. Він любить гроші і любить їх заробляти. Він зробив мені послугу та вислухав мене. Я знав що рано чи пізно мені доведеться зробити вибір. Ми збираємось робити ремонт на весні.Поки ми займались пранням, вони готували вечерю. Він доклав усіх зусиль, щоб досягти своєї мети. Лікарі зробили все можливе щоб врятувати пацієнта. Він завжди робить компліменти, коли хоче досягти своєї мети. Він почав читати детектив тільки після того, як зробив домашнє завдання. Він зробив свою кар`єру як журналіст і тепер на пенсії. Я зробила помилку й не купила нову сукню, але гадаю, що стара підійде!

Андрей Игнатов

ето через переводчик:

A few sleepless nights not causing him harm. My father is always a lot of work. Fresh air will only benefit you. I'm only doing their job and try to do it as krasche.My not yet completed those exercises. When we make them we can go to the movies. Do me a favor and not included in the room for 15 minutes.We can not afford to make the wrong vybir.U us a little money. On Sunday mom engaged laundry, cooking dinner and cleaning kvartyry.Ya'll do my best to make it to the theater on time. As long as you do not do home setting, I will not let you go for a walk. He fulfilled his duty and saved his life because he was a doctor.I did everything I could. Nothing you can do. Students have completed all the exercises, read texts and learned words. My new car travels at a speed of 80 miles per hour. We always cry at lectures. He always makes a lot of mistakes in his works. Your child is making progress. Do not blast away, I am preparing a report.Tomorrow I'm going to go to the library to prepare the report. I advise you not to make noise. Children sleep. I have a headache, do me a coffee. The sole purpose of his life - make hroshey.Vin loves making money. I had to make a choice and I made it. He will make every effort to finish the project on time. He always makes compliments ladies.He began to make his career as a clerk in a big company. He made a huge contribution to the economy. Do service - wash dishes yourself! The house is very holodno.Zapaly fire! This trip will take his advantage. Professor spoke so quickly that students do not have time to do zapysy.Sklyanka warm milk before bed will not hurt you.A person can always make a mistake. I have now a lot of work and I can not do with you these exercises. Make them and then we check everything together. Tomorrow I will make a report at the conference. Visiting the doctor did not bring any benefit. Our neighbors always roar. I do not want to do this work. Mom feels bad.Prepare her strong tea please! If you do not do these exercises you can not do more. He loves money and loves them earn. He did me a favor and listened to me. I knew that sooner or later I will have to make vybir.My going to do repairs on vesni.Poky we were engaged in washing, they were prepared vecheryu.Vin made every effortto reach its mety.Likari did everything possible to save the patient. He always makes compliments, he will achieve his goal. He started reading detective only once made homemade zavdannya.Vin made his career as a journalist and is now retired. I made a mistake and not bought a new dress, but I think that old suit!