Зинаида Новикова

ХОЧЕШЬ? ПИШИ! НЕ ХОЧЕШЬ всё равно пиши потом всё равно ЗАХОЧЕШЬ!!!)

Ань Фыонг Фам

а че тебе нужно писать служивый?

Александр П.

да ладна?

Иван Прасолов

хочешь не хочешь, чеши давай !!!

Александра Мирошникова

Захочу, не только напишу

Татьяна Брызгунова

Dear Christopher,
Thank you for your letter and for your kind thoughts about me. How I should like to make another trip with you in the autumn season or take walks with you under the moon.
It has been getting colder lately and there are indications of winter in the air.
Have you had any snow yet? They say that skiing has already commenced in the North.
Lots of love,