Екатерина Кирьянова

Чи може молитва змінити лінію життя на долонях?

Де
Денис

ні не може

Людмила Чепурина

Иностранка? Надо Путину позвонить, чтоб вам газ отключили. Русский надо учить, ведь Гоголь на нем разговаривал.

Элеонора Габбасова

Sorry! What is the russian for??

Ол
Оля

лінія життя на руках.... це приблизний шлях твого життя... але якщо не сидіти склавши руки ти його можеш змінити!

Светлана Сорокина

Тильки спрямити мозгови извилины

Рустам Халиков

Ні, не може. Візерунок на долонях на все життя, як ти йому не молись.

Алексей Гурей

wiederhcollen Sie bitte noch ein mall auf ivrit. (бо нi усi розумiют вашу мову)

Гайшута Сабитова

ыцрвафе рфуергюаь фкап ФК

Наталья Алешкина

Шо це токе ДОЛОНИ ?

@.
@........

молитва може усе

Евгений

Это же сколько надо молится.
Легче всего согласится с линиями на ладонях.

Сергей Герасимов

Молитва меняет сознание человека, а ни его тело.
А счастье или страдание, в первую очередь, результат деятельности нашего сознания.