Ольга Груздева

айстех унек хайер? индз анелу бан чка! инч анел? индз анелу бан чка! инч анел?

ес асумем анелу бан чка апер? ду айерен гитес? Nodar Murqulia?

Аннна Сосина

Ворет кунын.

Светлана Вершинина

хохол...) ) на армянском...) ) кириллицей...) ) К И Н О !!!)))

Алексей Карпов

По-армянски здесь мало кто понимает=))

Иляна Селезнева

Besa mi culo, comepollas. И это.. пуц)

Ирина Панкова

Ни херасе курнул косяк.

Анна Макарова

Հայերը գրանցված են այս սոց. կայքում: [ссылка заблокирована по решению администрации проекта]. yeresbook. com
Նշեմ նաև, որ կայքում հնարավորություն կա լեզուն հայերեն ընտրել: