Ольга Толкачёва

Дві кулі масами 500 г і 1 кг рухаються назустріч одна одній зі швидкостями 7м/с і 8м/с .Яким буде напрям і модуль шви

Дві кулі масами 500 г і 1 кг рухаються назустріч одна одній зі швидкостями 7м/с і 8м/с .Яким буде напрям і модуль швидкості куль після непружного зіткнення???

Две пули массами 500 г и 1 кг движутся навстречу друг другу со скоростями 7м / с и 8 / с. Каким будет направление и модуль скорости шаров после неупругого столкновения??

Олеся. Цухт.

переведи на росiйський гугл перекладачем