Азер Халилов

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, який краще купити відеореєстратор, щоб ціна якості відповідала

і щоб якістьзйомки вночі і вдень була доброю, цінова політика 650-850 грн. І розширення було HD

Alexandr Glazyrin

Почнемо з того, що неможливо однозначно відповісти на питання, який краще відеореєстратор. Треба індивідуально підбирати, тому що китай не зажди одну і ту модель робить з однаковою якістю. Та і у ціновому діапазоні 650-850 грн не можливо нічого підібрати з такими заявленими параметрами, тим паче з ночною зйомкою. Про HD скажу одне, це абстракне поняття в даному випадку, така функція присутня на всіх відеореєстраторах, але її зовсім не видно по якості зображення, тільки об'ем файлів збільшиться а якість буде та сама що і при AVI форматі. Якщо хочите щось більш менш нормальне купити, то шукати потрібно від 1000 грн.

Екатерина Асеева

Мой знакомый купил себе WD 9000.
Не нахвалиться.

Елена Васютина

за такие деньги ничего. за HD нужно выложить 1500-2000 грн.