Евгений Кудряшов

Допоможіть будь ласка! я студентка зочниця ще не розумію! Дати кримінально правову оцінку.

Допоможіть будь ласка! я студентка зочниця ще не розумію!
Дати кримінально правову оцінку. Іванов мав відомості,що у Петрової,яка проживає одна, є багато грошей, які виграла в лоторею. Запропонував Сидорнгко обікрасти Петрову. Проникли до хати і почали шукати гроші.Коли Петрова прокинулась і почала кричати Іванов вбив її ударом ножу у шию т груди. Знайшли лише 500 гривень у нею дома. їх і забрали.
чи це вбивство за обтяжуючих обставин з корисливих мотивів чи просте вбиство? допоможіть будь ласка.

Александр

Вбивство з корисливих мотивів, а так само поєднане з розбоєм

OK
Olga K

Так це же тэбэ до хохляцкiх правзнавцiв трэба, студентка зочниця...

Николай

По-русски, пожалуйста:)