Лилия Амелина

Помогите, пожалуйста, грамотно перевести на английский фразу!

фраза: "Но вы можете экспериментировать с этим продуктом настолько долго на сколько хватит вашей фантазии"

Вера Завадская

But you can experiment with this product as long as far as your imagination will suffice.
вроде бы так)

Анатолий Тарасенков

But you can experiment with this product as long as you have fantasy to.

Gx
Gxac

But you can experiment with this product as much as your fantasy will allow you to.

Алексей Бородин

Конечно же, после as long as требуется настоящее время.