Alex Golovjanko

...скільки? 1.Цікавих справ...?

Ответы
Просто Я!

Вымыть унитаз это раз.Натереть пол это два.Покормить рыбок это три.И так далее...

Alex Golovjanko

...для параші - є шнирь...для "полу" - "дірочка"... вночі, -акули навіть на білих не клюють..., а далі... теж саме...

Просто Я!

классный бред:-)

Alex Golovjanko

...згоден...

Alex Golovjanko

...унітаз... - ето класс...

Просто Я!

🙂

Вера Хлопяникова

а по-русски можно???

Alex Golovjanko

...навіть... потрібно!!!

Alex Golovjanko

Бо... інакше-ж... як... же-ж... виходить, що в Україні і не можна-ж ? -А в Россії ? можна-ж чи треба-ж ? бо як-же інакше? Виходить, що не такі вже-ж ми й погані...Українці, -...ну... як Росіяни...

Alex Golovjanko

Вони-ж самі... урівнюють мови... от тепер і все зрозуміло стало... хто за що бореться...на те і напореться....

Светлана Кириленко

непонятноооооо

Alex Golovjanko

.. ну не хвилюйтесь... завжди так не буде...

Николай Голубов

НЕ ГОНИ ДУРУ

Alex Golovjanko

...гуру - не дура... її не погониш...

Alex Golovjanko

...не дуру, а гуру...

Николай Голубов

Ну, на гуру, ты не тянешь ,а поболтать можем.

Alex Golovjanko

...хто почина?