Юмор
Чому чоловіки вважають, що темні окуляри можуть сховати запах перегару?
та не видно безсоромни очи )))
Та хай вони ни брешут, тилько чеснок гарно перегар перебивае...: -)
Сергей Турбин
Часник)
ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ ДО ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Тількі у нас :
• НЕНОРМОВАНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ ТА РОБОТА В ОСОБИСТИЙ ЧАС;
• ОДИН ВИХІДНИЙ НА МІСЯЦЬ ТА НИЗЬКА ЗАРОБІТНА ПЛАТА;
• БЕЗОПЛАТНА ВІДПУСТКА РАЗ НА ТРИ РОКИ У ЗИМОВИЙ ПЕРІОД;
• ПРИДБАННЯ ФОРМЕНОГО ОДЯГУ ТА ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ЗА ВЛАСНІ КОШТИ;
• ВИ ОТРИМАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕХОДИТИ ВУЛИЦЮ НА ЧЕРВОНИЙ СИГНАЛ СВІТЛОФОРА, ЗАПЛИВАТИ ЗА БУЇ, ЇЗДИТИ З НЕ ПРИСТЕБНУТИМИ ПАСКАМИ БЕЗПЕКИ, СТОЯТИ ПІД СТРІЛОЮ КРАНА, БЕЗКОШТОВНО ПЕРЕГЛЯДАТИ БЕЗКОШТОВНІ КОНЦЕРТИ ТА ФУТБОЛЬНІ МАТЧІ, ОТРИМУВАТИ 100 % ЗНИЖКУ ПРИ КУПІВЛІ НАСІННЯ У БАБУСЬ ТА РЯД ІНШИХ СУТТЄВИХ ПІЛЬГ;
• БУДЕТЕ МАТИ УНІКАЛЬНИЙ ШАНС РІДШЕ БАЧИТИСЬ З ДРУЗЯМИ, ЧЛЕНАМИ РОДИНИ ТА УНИКАТИ УЧАСТІ У НУДНИХ СІМЕЙНИХ СВЯТАХ І ВИХОВАННІ ДІТЕЙ;
• ВАМ БУДЕ НАДАНА МОЖЛИВІСТЬ ЦІЛОДОБОВОГО ПОВНОЦІННОГО СПІЛКУВАННЯ З НАЙБІЛЬШ НЕБЛАГОНАДІЙНИМИ ТА СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИМИ ВЕРСТВАМИ НАСЕЛЕННЯ (АЛКОГОЛІКАМИ, НАРКОМАНАМИ, ПОВІЯМИ, ВБИВЦЯМИ, СЕКСУАЛЬНИМИ ЗБОЧИНЦЯМИ, ПСИХІЧНО ХВОРИМИ, БОМЖАМИ, ХВОРИМИ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ТА СНІД, ПЕНСІОНЕРАМИ БІЛЯ ПІД’ЇЗДІВ ТА КОЛЕГАМИ ПО РОБОТІ);
• ЗА МАКСИМАЛЬНО КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИ ЗМОЖЕТЕ ОТРИМАТИ БУКЕТ РІЗНОМАНІТНИХ ХРОНІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ (ВІД ПОЧАТКОВОЇ СТАДІЇ АЛКОГОЛІЗМУ, ВИРАЗКИ ШЛУНКУ І ГАСТРИТУ НА ФОНІ ОЖИРІННЯ ДО МАНІАКАЛЬНОЇ ДЕПРЕСИВНОГО ПСИХОЗУ... )
ПЕРЕВІР СЕБЕ НА МІЦНІСТЬ ТА ВИТРИВАЛІСТЬ!
Тількі у нас :
Сергей Турбин
Із задоволенням! Обожнюю чоловіків у формі)
Дивлячись на вас розумiеш - тут i респiратор не допоможе ...
Сергей Турбин
Чому?
Але Ми Москвичі, Так Не Вважаємо!!!)))))
юда???? зольдатен! фоя!!!!
Свет Лана
М-дя мозги в пи.де остались.
А тому що, у жінок вони прозорі, і не бачити як вони перегар люблять))
Сергей Турбин
Почему Харькову?) Я-то тут причём?)
дивлячись в скляні очі---не приходить на розум нюхати запах з роту
Сергей Турбин
Але ж він скііізь! Як можна не помітити?
Тому що винні пари затуманили мізки.
От я, наприклад, коли у мене перегар, одягаю труси задом на перед. Кажуть що допомагає, а щодо темних окулярів то все брехня.
А також зубний карiес.