Советы, идеи для досуга

подскажите пожалуйста сайт с поздравлениями на татарском языке. поздравления на татарском языке

Тут много пздравлений на татарском:
Татарча котлаулар - Татарская культура
70 яшь тулу уңае белән кайнар котлыйбыз.
tatarlarga.ru › kotlau/ копия тагын
2Юбилей - Поздравления на татарском языке - татарча котлаулар
Юбилейга татарча котлаулар. Если поздравления из категории Юбилей не подошли вам, можете попробовать найти подходящие поздравления в других категориях.
bairam.tatarskiepesni.ru›Поздравления›Юбилей копия тагын
3Татарча котлаулар! Бүлек #1.
Һәркемгә мәгълүм: тормыш бәйрәмсез, бәйрәм котлаусыз булмый. Туй уйналса да, бала туса да, юбилей тантаналары җитсә дә, һәркем котлаулар өчен матур-ма-тур сүзләр, изге теләкләр эзли башлый.
kurshe.ru › kotlaular копия тагын
4татарча котлаулар
Kотлаулар. Открыткалар. Рефератлар. Файдалы бит. Туган көне белән котлаулар.
faidaly.narod.ru › kot.htm копия
5Котлаулар-Игълан / Тазбаш -..жырлар, табышмаклар, котлаулар /
Тазбаш
- Туган көн, юбилей, никах, туй һәм башка бәйрәмнәр өчен татарча котлау сүзләре. - Оригиналь котлау кагәзьләре (татарча открыткалар) , чакырулар һ.б.
tazbash.narod.ru › adKotlaylar/
Алёна Швец
Лучший ответ
открытка на татарском языке день святого валентина
Вот поздравления с днем рождения на татарском языке

к примеру, там есть такие поздравления:

Кәдерлем ...сине туган конең белән кайнар котлаем! Син минем иң яхшы дустым, һәр вакыт ярдәмгә килеуең өчен зур рәхмәт!
Сина корычтай нык сәламәтлек, җан тынычлыгы, күтәренке кәеф, бәхет, шатлык һәм озон гомер телим!

Перевод: Дорогая/дорогой ...горячо поздравляю тебя С Днём Рождения! Ты мой лучший друг, большое спасибо что всегда приходишь на помощь! Желаю тебе железного здоровья, душевного спокойствия, поднятого настроения, счастья, радости и долгих лет жизни!