Нужна блюзовая песня It's a new done. Где можно скачать?
Что то похожее, группа Muse, песня 'Feeling Good'Birds flying high you know how I feel Sun in the sky you know how I feel Reeds driftin' on by you know how I feelIt's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling goodFish in the sea you know how I feel River running free you know how I feel Blossom in the tree you know how I feelIt's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling goodDragonfly out in the sun you know what I mean, don't you know Butterflies all havin' fun you know what I mean Sleep in peace when the day is done And this old world is a new world And a bold world For meStars when you shine you know how I feel Scent of the pine you know how I feel Oh freedom is mine And I know how I feelIt's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good
... а я считал себя знатоком блюза (Исполнителя Вы не знаете, конечно...Хоть мальчик или девочка?Дело в том, что на очень крутых серверах такого нет, и разные поисковики ничего не находят... а такого просто не может быть. Может, другое название?