Музыка
Напишите, слова классных песен под гитару с аккордами или где их найти.
А мотив как тебе напеть?
http://www.turpesni.ru/
посмотрите, вдруг понравится:)
лови супер сайт: )
тут прикольные песенки
http://accords.convex.ru/source/viewsongs-2050059417-l1641412201.html
тут прикольные песенки
She got everything I need She's like the wind Look I’m right here Come on toughin up Boo get it together and just try ur luck Ever since I herad u got this little crush i Pass ur way and its givin me a rush So I peeped ur style Yes I’m impressed Always wit the best Put dem other dudes to rest So u aint got to stress cuz I got what u need I could ease ur pain and fulfill all ur dreams Just a fool to believe She got anything I need (take dat) I feel her breath in my face Her body close to me (clap yo hands) Can’t look in her eyes, no (yea) She’s outta my league (move) Just a fool to believe (Move) She got anything I need She’s like the wind If u cant conceive it muffin Cause u just let it be its nothing Look we just hangin around Sneakin a look When I can just put you down If u cant conceive it muffin Cause u just let it be its nothing Look we just hangin around Sneakin a look When I can just put you down Move Tony Sunshine Yea Take dat She’s like the wind