Музыка

Всем привет Помогите найти текст песни либо о Таллине либо о Риге

Yerevan Armenia
Таллин Юрий ВизборПокидаю город Таллин,Состоящий из проталин,На сырых ветрах стоящий,Уважающий сельдей, В море синее глядящий, Работящий и гулящий И отчасти состоящий Из невыпивших людей.Что мне шпили, что мне тальи,Я уехал от Натальи.С морем борется гремящийПароход мой, как антей.Переборками скрипящий,Как большой и старый ящик,И отчасти состоящийИз несломанных частей.Где ты, милый город Таллин,Я плутаю без Натальи,Это было настоящим,Остальное - небольшим.И на палубе гудящейЯ стою, во тьме курящийИ отчасти состоящийИз нераненой души.Возвращусь я в город Таллин,Состоящий из Натальи,По сырым ночам не спящий,Ожидающий вестей,И всецело состоящий,И всецело состоящий,И всецело состоящийИз любимых мной частей
Айдын Гадиров
Лучший ответ
Слова к песне:===================Tā daļa Rīgas Es zinu daudziem bail Un daudziem sāp mans rajons Pa Maskav's ielas bruģi ejot Auksti top Ir grūti svešiem saprast Kas gan šajās ielās Var vispār kādam Tuvs un mājīgs kādreiz kļūt Par daudz šeit pagātnes Un patiesības rūgtas Un 15-tais trolejbuss jau leģendārs Pie baznīcas šēž bērni, akmeņus kas mētā Un pieturā starp suņiem veči alu lok Tā daļa Rīgas Tā daļa manas Rīgas Sarežģītas, līdz galam nepazītas Tā daļa Rīgas Tā daļa manas Rīgas Sarežģītas Mēs akli vienmēr redzot tikai gružus apkārt Starp gružiem atmirdz pilsēta, kas vienmēr aug Atpogājiet acis vaļā, paskatīties Šeit sen jau nav kā 10 gadus atpakaļ (P) 2x Augt un attīstīties Citā gaismā parādīties Vienmēr pārmainīties Jaunām domām piepildīties (2x) Nē,nē man nevajag citā Rīgā Esmu šeit pat savā sabiedrībā Nē nē es nelūdzu citu Rīgu Daļa šīs Rīgas jau daļa no manis Gar Daugav's krastu ejot, redzot sirds nāk vaļā Tāpat kā baznīcā tik viegli allaž top Mēs akli vienmēr redzot tikai gružus apkārt Un aizmirstot, ka pilsēta mums vienmēr vēl dot