Музыка

Ваша самая любимая грустная песня?

Что бы душу свернуло... а потом развернуло..
Ильдарик Муха
Квіти в волоссі Вона носила квіти в волоссі І ними грався він і ще вітер Здавалося давно вже дорослі Але кохали щиро мов діти Відчинені серця щирі очі Таких не так багато є в світі Лилися сльози щастя щоночі Обіцянки назавжди любити Будиночок на розі двох вулиць Паркан плющем осіннім завитий Здавалося дощі схаменулись Здавалося завжди буде літо Лише один дзвінок телефону І варто тільки їм захотіти Повіяло теплом з-за кордону А отже неодмінно летіти Не обіцяй назавжди Не обіцяй навічно Де твоє моє завтра У скронях вітер свище Не обіцяй навіщо Не обіцяй не треба Залежить час найближчий Та не завжди від тебе І раптом все змінилось навколо Проблеми ціни сни сподівання Роз'їхалися як діти в школу Що першим було стало останнім Їй у Варшавські спальні райони Йому Москву бетоном залити Але кохання у таксофонах Приречене не довго прожити Куди ведуть строкаті дороги Чому ви заблукали у світі Вас сотні тисячі вас мільйони В Ізраїлі Канаді на Кріті Є спогади про те як було все Надії є на те як все буде Нас доля стрімко течією несе Бо ми є не титани ми люди Вона носила квіти в волоссі І ними грався він і ще вітер Здавалося давно вже дорослі Але кохали щиро мов діти
Влад Каминец
Лучший ответ
"Одинокая птица" раннего Наутилуса
Да несколько их. Например весь альбом Damien Rice "O". Хотя он душераздирающий. А из более мягких - Hoobastank "The reason", Linkin Park "In the end", Evanescense "My Immortal"...
Мария Холиди
А. Розенбаум "отслужи по мне"
Есть одна песня, когда я её слышу - то слезы глотаю..."Шумела роща над землею,И в месте с ней шумел закат.Нас оставалось только трое,Из восемнадцати ребя-ят.Как много их друзей хороших,Лежать осталось на земле.У незнакомого поселка - На безымянной высоте."Горе того времени нам не понять...И не дай бог понять это горе нашим детям.ЙУХ ВОЙНЕ!
Ирина Алёшина
МС СТ--Наедине с отцом,КХХ-Три минуты!
Ирина ))))
Fleur шелкопряд
Анатолий _
если хочешь остаться, останься просто так....сама по себе может и не самая лучшая песня, но у меня с ней ассоциации грустные, как услышу - сразу слезы накатываются
Елена Тикавая
Я знаю это ты, разбивал, как хрусталь, мое сердце... :-))))))) НеАнгелы. Грустно. :-(
Khasanov Eduard
...А потом вывернуло)))))) Да лан....Кристина Агилера "Hurt"
Мальчишник"Последний раз"
"Школьный бал"
Zolotko Елена
Напогода Пугачевой
"Дождь идет где-то за стеною,
А ты в плену тишины.
О как жаль, но всему виною
Мечты, мечты, мечты... "
Прям про меня как будто :'( :'( :'(
Ирина Жидяева
«West life» с песней «Soledad»
Muhammed Pirmanov
Знаешь ли ты....
Aleksey Nikolin
Joy Division - I remember nothing
Где красные розы растут.
Серов " Я люблю тебя до слез"
Металлика - Анфогивн II
"Чистые пруды"
Erbol Duisenbaev