Прочие искусства

люди якой країни придумали дарувати подарунки???

Єдиної версії виникнення улюбленої всіма традиції підношення подарунків на Новий рік не існує. Однак, історичні відомості говорять про те, що цей звичай був широко поширений у багатьох стародавніх цивілізаціях. Подарунками обмінювалися в Єгипті в дні зимового сонцестояння. Також в цей зимовий період шанували бога Таммуза в Вавилоні, здійснюючи обряд покладання дарів під високі дерева.

Подарунки дарували і в Стародавньому Римі. У римлян існувало свято Сатурналії, який має багато подібностей з сучасним Новим роком. Його відзначали на честь закінчення збору врожаю в грудні під час зимового сонцестояння. Свята тривали майже два тижні, ніхто не працював і не вчився, скасовувалися кари і всі важливі державні справи.

На честь загальної рівності, яка була в Золоте століття Сатурна, рабам дозволялося сидіти за одним столом з багатіями. За легендами, пани навіть обмінювалися одягом з бідняками і прислужували їм. У Стародавньому Римi вже в ті роки була широко поширена традиція обміну подарунками. Багаті дарували один одному коштовності і підносили дари бідним. Незаможні римляни робили подарунки своїми руками, дарували фрукти, гілки улюблених квітів і дерев. Найбільш щедрі подарунки підносили вченим, яких в Римі дуже шанували.

За часів Юлія Цезаря з введенням нового календаря, головним подарунком зимового свята стала монета із зображенням дволикого Януса. До речі, перший новорічний місяць також отримав назву на честь цього божества.

З приходом християнства традиція обміну презентами пов'язали з різдвяними святами. Адже за біблійною легендою, в ніч народження Ісуса Христа волхви принесли до його дому свої дари.

Сину Божому піднесли золото, ладан і смирну. Багато експертів вважають, що звичай дарувати подарунки в сучасний Новий рік має те ж коріння, що і різдвяна традиція.

Повний текст читайте тут: https://styler.rbc.ua/ukr/zhizn/pridumal-darit-podarki-novyy-god-istoriya-1481289471.html
Любовь Щедрина
Лучший ответ
Где моя мiвiна?