Домашние задания: Другие предметы

"собор паризької богоматері".Яка трагічна доля Есміральди????Віктор Гюго

Віктор Гюго
Не надоело еще? Одно и то же пишете
Dilshod Usmanov
Лучший ответ
мне кажется, что эсмиральда как собирательный образ, всех тех соблазнов, которые могут искушать мужчину. как священник, так и уродец все могут найти в ней что то влекомое для себя!!! красота как спасение, красота как наказание.... привет !!!
Vusal Ghasanov
Чёрт его знает, я только Отверженных читал.
Дима Данилюк
tontamente
Есмеральда - юна циганка-танцівниця в Парижі XV ст. Красуня і сирота, не знає своїх батьків, вона за сюжетом роману стає предметом пристрасті декількох чоловіків: лякливого поета П'єра Гренгуара, демонічне архідьякона Клода Фролло і урода-Дзвонаря Квазімодо. Проте вона сама байдужа до всіх трьом і помірковано закохана в четвертого - нікчемного і легковажного Феба де Шатопера, красеня капітана королівських стрільців. Брехливо обвинувачення у замаху на життя капітана, а також у чаклунства і магії, вона засуджена судом до смерті; сміливі, але розрізнені спроби врятувати дівчину в кінцевому підсумку виявляються безплідними, і Е. , в останній момент знову здобув мати - що кається затворніцу, у якій її в дитинство вкрали цигани, - кінчається життя на шибениці. Тендітна і витончена Е. (її ім'я означає «смарагдова» ) - романтичний тип жертовної героїні. Паризькі волоцюги та оборванци, серед яких вона живе, шанують її як вибране істота і роблять кровопролитний штурм собору Паризької богоматері, прагнучи отримати її з біди. В їх грубо і жорстокому світі вона чудовим чином зберігає незаплямованість і самовідданість характеру, готовність по миттєвому душевному порыву прийти на допомогу незнайомій або навіть антіпатічному людині: так, вона рятує Гренгуара від розправи в злодійському кварталі, вступивши з поетом в фіктивний шлюб, вона милосердна дає пити жахливого Квазімодо, який страждає у ганебного стовпа після покарання плетьмі за спробу її викрадення. У той же час Есмеральда слабка і вразлива, легко стає жертвою своїх і чужих пристрастей; вона зворушливо і сліпо-довіряє безсердному Фебу де Шатоперу, шукаючи в нього захисту від усіх негараздів, і з відразою відсахується від глибоко відданого їй Квазімодо; вона беззахисна проти машини паризької юстиції та королівської влади, байдуже що посилає на смерть.
Aa Aa