Бермет Осмонова

Неге мени карап журсын менен кетинго неге менин жашомо аралашасын ето тебе не канает уже оз жашрну тандадын бактылу бол баланын бау берик болсын маган катысты блогдорды ашпа карама мени тыныш кой балаларымды да

Ответы
Ma
Maks

Men sagan karap atkan jokpin ol baldar meninde baldarim ew kawan menen alamaisin men jim jurmin bala turali angime aitpa

Ma
Maks

men alini sagindim