Со
Сором

Вчора під вечір зробивши всі справи пішов до лісу щоб комфортніше спілкуватися із рідними(тихіше, ніхто не заважає). Спілкуюся, сиджу - по мені лазять всілякі комахи, мураха намагається мене з'їсти, соловейко співає, вітер колихає сосни - краса. Сиджу і медитую і думаю що шкода що ми так багато знищили видів, але дуже круто що ті хто вижив стануть нашими споконвічними сусідами протягом еволюції людини. Нам ніколи не буде одиноко допоки наше его буде себе притомно відчувати))

Ответы
Alex Dubynskyi

Ну не все люди знищили, деякі види зникають самі по собі. Взагалі, вплив людини на планету дещо перебільшений.

Со
Сором

Розкажи це пташці дронт

F.
Fog .

Соловейко співає з квітня по червень.А зара вже липень😉.

Со
Сором

А питаннячко створено місяць тому, що характерно)

F.
Fog .

Характерно,що це ви знаєте коли воно створене, та що соловейко у соснах співає(тьохкає)😉

Со
Сором

Характерно що зрозуміти що росіянин бреше дуже легко - в нього ворушаться губи😉

F.
Fog .

До люстерка підійшов - і себе він там знайшов😉

Ронин

Какой красивый румынский язык...

Ег
Егоза

Ну, там пару ком, але хай))))

Со
Сором

Солодка мелодія душі моєї - знаки пунктуації то мої споконвічні з дитинства недоліки, що в свинособачій, що в солов'їній мові, якщо поправите подякую від щирого серця ☺️

Ег
Егоза

🍎🍏

Улугбек

Пиши грамотно!!!

Вячеслав Чистяков

иди уже в жопу

Со
Сором

Россияне настолько нацисты, аж кошмарит украинство?