ОК
Осман Киприот

Марат агай калайсын?

Ответы
Марат Отарбаев

Жақсы! Өзің ше? Кімсің?

ОК
Осман Киприот

Мен де жаксымын. Атым Осман Казакстан да болдым 5 жыл. Казакшаны оте жаксы билем, сындырдык гой Шымкентте 🙂

Марат Отарбаев

Қазір қайда тұрасың? Мен Өскеменде тұрамын! Шымкентте не қызмет атқардың? Танысқаныма өте қуаныштымын!

ОК
Осман Киприот

Мен хазыр Туркиядамын. Шымкентте университетте олыдык. Кор Казак, Кыргыз, Озбек... достарым болды. Кызылордага бардык, Алматыга, Таразга, Туркистанга.. Коп сагындым агай коооп! Оскемен де бир досым бар хазыр магестерадв университетте.