Слава З С У !

росія таки знайшла собі гідного союзника в своїй фашистській війні. лаос відгрузив партію новітніх танків випуску 1954 року, і як з гордістю повідомили російські говносмі- вони своїм ходом доїхали до платформ!!!

−5
Ответы · страница 2
Владимир Курочкин

Странно....ещё инет работает.....погасим....

Слава З С У !

Для цього і ПВО на будинках в москві встановили😁

Владимир Курочкин

Там всегда было....приходиться напоминать уроки второй мировой....

Слава З С У !

На будинках? Хм… значіть брезент з них зняли😁

Владимир Курочкин

Всё удивляюсь вашей стране....Порошенки, Тимошенки,Яценики на Канарах, а вы хлопцы в канавах....за что воюем хлопцы?

Niemand Против Войны

Может, они едут на танковый биатлон?!

Слава З С У !

Ну колони Т 62 я бачив… може т34 кращі? Як не як, а їх робили з допомогою америкосів😁

Аптер Пётр Яковлевич

А КНДР,что творит.Страшные люди.

Слава З С У !

По Урал, ісконно китайська земля) Кацап- рашист заслуговує на свою долю

Аптер Пётр Яковлевич

Так пока нам плохо.А они уверены,что делают правое дело.

Слава З С У !

Те що буде і на нашій вулиці свято)

Аптер Пётр Яковлевич

Вот тут я согласен А 41-45 это победа другая.

Слава З С У !

Я відповідаю за те що говорю, а за те що розумієш ти, то вже не моя справа)

Аптер Пётр Яковлевич

Так и не надо

Игорь Пономарёв

Бла бла бла... тебе перевести???

S V

Прочитала засранная зсу...))))))

Слава З С У !

То не дивно, в мразотній кацапській голові одне лайно🤣

S V

Хохлятское головное гавно никто не "переплюнет"!!!)))

Елена Кэт

А вы фашисты! Своих убиваете!

Слава З С У !

В середньовіччі росії не було😁 Ти хоч знаєш з якого року зявилася назва вашої держави😉

Слава З С У !

З якого року зявилася назва держави- росія?????

Елена Кэт

Слушайте, я смотрю вы совсем оборзевши как то, пишите на украинском, не уважаю, собеседника. Наша армия защищает наши границы! А ваши бендеровцы-фашисты обстрпливают наших людей и русских и украинцев и другие национальности проживающие вместе.

Вадим Г.

Лена,ваша армия вторглась на нашу землю.Разрушает города,инфраструктуру.И всё по приказу плешивого деда,который боится из бункера вылезти.😳

Слава З С У !

Лєна типова тупа кацапська сука🤣

Бабушка Морошка

все избавляются от хлама.

Владимир Кириллов

А по-русски уже никак?

Слава З С У !

Після денацифікації рососії ти співатимеш по іншому😁

Владимир Кириллов

Ну, до денафикации России вам, как до Сириуса раком...

Слава З С У !

Раком стояти вам не звикати🤣

Слава З С У !

Те що ви всім бажаєте жити як кацапським тварям, нікого не влаштовує😁

Владимир Кириллов

А я на кацапа не обижаюсь.

Нина Пальчех

Слава, не неси ахинею.

Слава З С У !

Нінон, ви помічники російських фашистів, про що ти можеш говорити?

Нина Пальчех

Слава, чего вы такой злой,? Уллыбайтесь....

Слава З С У !

Я буду усміхатися тоді, коли ви всі, кацапи і білокацапи, отримаєте те що ви принесли в Україну)

Нина Пальчех

Сколько злости, и я буду усмехацца кали МИР станет во всем МИРЕ.

Слава З С У !

Це буде потім. А відповісти за злочини вам все рівно прийдеться

Сысо Александр

🖼и я не буду

Незабудка

Безграмотный тупица.

Камилов Камил Хамзаевич

Слава Украине ☝️🍎

Ар
Артур.владикавказ

Не знаю я этот язык

Оксана Гуляева

Сьебись нечисть

Слава З С У !

Так до тебе звертаються всі знайомі🤣

Слава З С У !

Краще до лікарні. Ти хвора🥴

Елена Крупко

В срало всу больной человечек , а у нас на больных не обижаются?

Елена Крупко

🖼твои родные по палате))))

Microsonya Www

без слов))))))))))))

Microsonya Www

Таки да))))

Вячеслав Чистяков

угомонись уже

Слава З С У !

Тобі не подобаються рашистські новини?😁

Вячеслав Чистяков

хорохоришся язык свой хоть выучи Грушевский вам не токислова придумывал

Слава З С У !

А хто вам токислова придумав, дурко?😁

Вячеслав Чистяков

мы вас хоть не посылаем за три холма , идите и какайте. там вас не потревожат

Слава З С У !

Ти знову не випив ліки?( 😁

По
Полтавчанка

😄😄😄😄🤣🤣

Таня

А вопрос где?

Слава З С У !

До кацапів питань нема, це ж все одно що в пенька запитувати😁

Таня

Так тебе и надо

Вадим Хасанов

Ой,не пизди а

Таня !

А не завидуй

Слава З С У !

Кацапи викликають тільки рвотний рефлекс. Фашистські мразі🤮