Катя Ачаповская

Паведамленне разважанне нна тэму " і такі быў той музыыка-чарадзей что захоча то і з сэрдцам зробіць"

Ответы
Дмитрий Счастьедар

Любая музыка або песня зыходзіць ад сэрца , калі вы гэта адчуваеце , то вы ведаеце што перажываў аўтар ствараючы гэтыя шадевры

Вася Пупкин

это по татарски или монгольски? Простите, я не очень понимаю. Попробуйте по-русски написать.