Виктор Сафронов

Украинцы , у вас есть очень хорошая народная песня . Как правильно : ,, Ніч яка місячна , зоряна , ясная ,, или ,, Ніч яка місячна , ясная , зоряна ,, ?

Ответы · страница 2
Ильгиза Зинатуллина

я татарка-по нашему звучит-айлы якты тоннэрдэ

Людмила Простолюдмила

а как пели в фильме "В бой идут одни старики"?

Ольга Попова

обожаю эту песню, правильно: зоряна, ясная

Ирина Демина

первое...хотя я и не украинка..но нравится

Виктор Сафронов

В первом варианте из-за перестановки слов утеряна рифма .

Sergey Prd

х,,, в ж,,,,, два в уме скоко будет в голове

Алена Хромова

... "видно хоть голки сбирай..."

Виктор Сафронов

Видно , хоч голки збирай - українською мовою .

Natalia Korytko

privietik! ja s piesniami nie oczien kumekaju.

Надя

зоряна,ясная правильно

Виктор Сафронов

Ви так вважаєте ? Але ж у цьому варіанті через перестановку слів втрачена рима . ( Була рима : ... ясная , зоряна - ... працею зморена ).

Надя

У вірші М.Старицького,з якого народилася пісня, так і є:ясная,зоряна.Чому в пісні по-іншому-не знаю.

Виктор Сафронов

Спонтанно переставили слова , а звернути увагу , ні в кого звивини не вистачило .

Надя

Сиділа, мабуть,досить нетвереза компанія,горланили вірш Старицького,плутаючи слова,а хтось не більш тверезий вирішив наректи це народною піснею)))

Лилия Кухарчик

та не уккраинка я)

Виктор Сафронов

Хорошо , я понял . В спрашивалке много украинцев .

I(
Irlis (Харьков)

первый вариант

Виктор Сафронов

Но в первом варианте из-за перестановки слов утеряна рифма .

Виктор Сафронов

Потому , что так кто-то поет ?

🇬Ε
🇬🇷Ξένη Ελένη🇬🇷

зоряна, ясная))

Виктор Сафронов

У цьому варіанті , через перестановку слів , втрачена рима .

Ольга

первое

Виктор Сафронов

Но в первом варианте , из-за перестановки слов утеряна рифма .

Виктор Сафронов

Была рифма ; ... ясная , зоряна ; ... працею зморена .

Ольга

ніч яка місячна, зоряна, ясная видно хоч голки збирай)))

Виктор Сафронов

Ніч яка місячна , ясная зоряна , видно , хоч голки збирай . Вийди , коханая , працею зморена , хоч на хвилиночку в гай .