Слава З С У !

Тупі срані кацапи, подивіться як зустріча Херсон ВСУ, своїх визволителів. І порівняйте якими протестами зустрічали ваше гівно на танках. Які можуть бути сумніви де свої, а де вороги?)

Ответы · страница 2
Юлия Гришина

вам делать не чего?Ты быдло чего мне пишешь

Слава З С У !

Обкурилося чмо?)) хто тобі, бидлоті, став би писати?))

Ша
Шараф

переведи, я на свинячьем языке не понимаю!

Слава З С У !

Дивно. Свинособака , а не розуміє))

Александр Демидов

не понятно, на имперском, будь любезен

Александр Демидов

сам же все понял))

Слава З С У !

Що говорю з кацапським гівном)

Александр Демидов

блин, даже гавно обосрали.

Александр Демидов

я про тебя ,несчастное.

Слава З С У !

Обтікай і виправдовуйся, кацап опущений)

Поручик Киже

З С У- Западное Само Удовлетворение.🤣

Поручик Киже

Дурилка картонная и необразованная . Этот фильм не Балабанов снял.🙂

Поручик Киже

Дрочер зсушный, отвали.

Слава З С У !

Балабанов, режисер фільмів брат і брат 2) де головний герой бодров. Це раз. Два, це те що ти точно не знаєш хто автор книги, по мотивам якої знятий фільм « іван васильович змінює професію, це два. А три,це те, дурню, що стільки інформації, в твою деградовану башку, точно не поміститься))

Поручик Киже

А то я не знаю какие фильмы он снял. Не Бодров в "братах" главный герой, а Данила БАГРОВ. Разницу видишь, дрочик ? Голова у тебя точно 52 размер. Дурень.

Слава З С У !

А актора забув прізвище? Убогий))

Ки
Кира

Все равно никто ниче не понял,пиши еще

Слава З С У !

бачиш рейтинг кацапику?)) +19)

Ки
Кира

Сколько хочешь,все равно ничего не понятно

Ки
Кира

Не разумею

Овца Петти Мутон

Чекаємо, коли ЗСУ звільнять Москву 💐

Слава З С У !

Та нахєр нам здалася москва. Кацапстан і сам розвалиться. А от свою землю ми точно звільнемо. Кубань-то ісконно українські землі))

Овца Петти Мутон

Білоруси точно чекають на ВСУ. Білорусь у жахливому становищі. Протести білорусів були придушені омоном із Кацапстану. У Білорусі купа політичних ув'язнених. З окупованої території Білорусі ще йде допомога Кацапстану. 😢

Овца Петти Мутон

Зараз у Білорусі заборонено розмовляти білоруською мовою. Мова оголошена підтримкою нацизму. Гребаний Кацапстан.

Слава З С У !

Те що територія Білорусі використовується кацапською мерзотою, то плата картопляної голови за підтримку його режиму. А от те що білоруси не приймуть участь в війні на стороні кацапів, я майже впевнений. В іншому разі то буде мати катастрофічні наслідки для Білорусії

Овца Петти Мутон

Я знаю білоруси воюють у складі ЗСУ. Полк Каліноўскага. Незважаючи на те, що в Білорусі за найм передбачено страту.

Слава З С У !

Білоруси не кацапи, навіть дивно, як вони зберегли свої мізки од підорашної пропаганди

Овца Петти Мутон

Картопляній голові нема кого відправити в Україну. Він не має армії. Професійні військові Білорусі з 9 березня воюють у складі ЗСУ. Спочатку полк було створено для захисту Києва. Шкода, що мало хто знає, що білоруські військові давно у складі ЗСУ і картопляна голова може оголосити лише мобілізацію.

Пе
Пертурабо.

это где чувак с флагом, зигу кинул?

Се
Сергей

Что получили пиздюлей в Херсоне?

Слава З С У !

Кацапи переможно відступили))

Александр Рузметов

Сумнів нема. Дивилися по ютубу

Несу_Свет

Кто дал свинье клавиатуру?🤣

Слава З С У !

Тупий кацап втратив память?))

Несу_Свет

Тут люди, пиши по-человечески а не хрюкай!🤣

Слава З С У !

Тут навіть такі гниди як ти пишуть) демократія)

Милош Йованович

А сколько соплей-Утрись.

Слава З С У !

Твої соплі, хочеш утирайся, хочеш ложкою їж, срань рашистська))

Галина Семенова

НЕ ПИШИ МНЕ, УРОД!

Слава З С У !

Ти ще не повісилося? Швидко в петлю, мразота!!!)

Надія

Зараз налетять)

Надія

Ну ты ж видишь, что происходит. Вы уроды, которые пришли убивать людей и воровать территории. Очень не успешно. Тут ванговать не надо. Поэтому вы и отбросы общества

Татьяна Тимофеева

Кому твои выводы интересны

Надія

Кому интересны твои не выводы. Ты ж мычишь только

Татьяна Тимофеева

А с кем тут разговаривать?

Надія

А че пришло?

Снежана Зимняя

Пиши нормально.

Снежана Зимняя

Так,чтоб было понятно.п иши по- русски.

Слава З С У !

По руські, то вже не нормально. Фашисти , мразі і терористи

Снежана Зимняя

Заблуждаетесь

Ринат Фамутдинов

Кого поймали???

Слава З С У !

Обісраного кацапа, воїна фашистської рососії

⭐️Деспотичная Коленка🌺

В Кливленде!

Доберман Пинчер

🖼

Слава З С У !

Опущений кацапик вийшов на ботопрацю))

Агний

🖼

Слава З С У !

Там і присвячення є тобі?)

Звездочет Дальнобой Торонто

СЛАВА ЗСУ

Игорь Злобин

пся крев!

Игорь Злобин

ходь по-над тыном!