Эрика Арамат

Я не националистка, но замуж выйду только за русского! ?

Ответы
..

Вы умница, если русская:)

Наталья Наталья

это - националистка))

Эрика Арамат

Отнюдь. Никакого негатива относительно других наций.

Егор Маркелов

Выходи за меня))))

Эрика Арамат

А куда девушку, что рядом денешь?

Егор Маркелов

Так расстались мы))

Эрика Арамат

Не вижу.

Егор Маркелов

Я не знаю как фотку поменять)))

Эрика Арамат

не смеши. Как ставил, так и меняй.

Егор Маркелов

Я и не ставил-я вообще каким то боком тут через письмо на мыло очутился))

Аксель Билецкий

Правильно

Аксель Билецкий

Та слабо свою мордоляпку тут опубликовать

nadin pustovit

Щас забаннит

Аксель Билецкий

Та и фик с ней, она узбечка

Эрика Арамат

Акс, тебе давно вже тут асоціюють зі злісним націоналістом - недоростком, у якого замало розуму, а замість нормальних коментів - одні гасла. Не думаю, що ти своїми погаными випадами робиш хороше для своєї країни. Тут і так таких з-за таких недоумків до України не ставляться дуже, ще й всякі подібні поганці масла у вогонь підливають. От уже точно - якщо немає розуму - сиди тихо. Що стосується морди, то подивися в дзеркало - ось вона!

nadin pustovit

Він симпатичний!!! Понад усе!!ми націоналісти! І його поважають.ваша думка нам нецікава.якось так.ми і англійську розумієм)))