Soval Lngro

Переведите в косвенную речь предложение. "That’s OK," the young man answered. "I m happy to answer your questions."

Виктория Осипова

"Хорошо, " ответил молодой человек. "Я буду рад ответить на ваши вопросы. "

Наталия Стельмашенко

The young man happily agreed to answer our questions.

Ирина Борисова

"Всё нормально" - ответил молодой человек. Мне приятно отвечать на ваши вопросы.

Anna Vaganyan

The young man said that it was ok and that he was happy to answer my questions