Влад

незнаю английского языка. Переведите пожалуйста

Я читаю иностранные журналы и газеты. Он посещает своих друзей в Москве. Она помогает своей маме по дому. Мы садимся в автобус и приезжаем домой. Вы знаете Америку очень хорошо. Они хотят познакомиться с мистером Грином. Я играю в теннис не очень хорошо. Мой муж часто ездит за границу. Моя жена ходит в магазин в будние дни.

Ekaterina Ponomareva

I read foreign magazines and newspapers. He visits the friends in Moscow. She helps the mother about the house. We get on a bus and we come home. You know America very well. They want to get acquainted with Mr. Green. I play tennis not so well. My husband often goes abroad. My wife goes to shop on weekdays.