Данила Лесовников

здоров всімпоставив вінду 7 максимальну а вона трохи підвисає , також дуже довго відкриває мозілукомп amd athlon(tm) 64

поставив вінду 7 максимальну
а вона трохи підвисає , також дуже довго відкриває мозілу
комп amd athlon(tm) 64 x2 dual core processor 5200 + 2.61GHz
1 гб ОЗП
підкажіть в чім питання

Александр Смирнов

по перше для х64 оперативи мало, по друге мозила тормознута, й довго загружаеться. став вінду х 86 і не треба тобі максимальну став професійну. а краще докупи планку оперативки 4 гб ддр 3 коштуе 170 грн. хром найшвидший браузер.

Евгений Муратов

Найди оригинал и установи как надо.

Ol
Oleg

Снеси 7-ку, поставь старую, добрую хрюшу и всё будет - Ок!