Дарья Кузьмичёва

Допоможіть, будь -ласка, відредагувати та визначити стиль тексту!!!

Державний Комітет зв'язку та інформатизації України являється центральним органом виконавської влади, підпорядковуючийся Кабінету міністрів України. Комітет робить предложення по покращенню законодавства, дає їх президенту України і здійснює систематичний надзор по їх реалізації.

Эдуард Титов

редактировано:
Державний Комітет зв'язку та інформатизації України є центральним органом виконавчої влади, який підпорядковується Кабінету міністрів України. Комітет робить пропозицію щодо покращення законодавства, дає їх президенту України і здійснює систематичний нагляд щодо їх реалізації.
это научный стиль текста