Маргарита Васильева

рибалка помітив, що за 10 с поплавок зробив на хвилях 20 коливань, а відстань між сусідніми гребенями хвиль 1,2 м.

рибалка помітив, що за 10 с поплавок зробив на хвилях 20 коливань, а відстань між сусідніми гребенями хвиль 1,2 м. Яка швидкість поширення хвиль?

Анастасия Логинова

В мене iнше питання: Що можна ловити при такiй хвилi? той рибалка iдiот?

Andrey Ur,eviche

Рыбак заметил, что за 10 секунд поплавок делает на волнах 20 колебаний,
а расстояние между соседними гребнями волн 1,2 метра. Какова скорость
распространения волн?

Все силы ушли на перевод, а на решение их не осталось ))