Tosha Argentum

пожалуйста помогите решить задачу по геометрии, 11кл, правда на украинском языке) ) я из украины.

двохгранний кут при ребрі основи правильної чотирикутної піраміди дорівнює 60 градусів, а апофема дорівнює10см. Знайти площу основи.

Анастасия Долгова

Побудуй перетин через дві протилежні апофеми. Познач кути. Знайди третю сторону. Намалюй основу піраміди, познач на ній цю сторону. Знайди сторону. Розв'яжи задачу.