Ринат Галиев

помогите, пожалуйста, просклонять на украинском: тисяча триста шістнадцять

Ольга Быканова

називний - тисяча триста ш1стнадцять, родовий в1дм1нок - тисячи трьохсот ш1стнадцяти, давальний - тисяч1 трьомстам ш1стнадцяти, тисячу триста ш1стнадцять, орудний - тисячею трьомастами ш1стнадцятьма, на тисяч1 трьохстах ш1стнадцяти.