Tynchtykbek Tokonov

помогите!!! завтра контрольная, срочно!!!

31.При перетворенні аналогового сигналу в цифровий, сигнал вимірювальної інформації піддається:

а) розділенню на спектральні складові;

б) перетворенню в амплітудно модульований сигнал;

в) дискретизації, квантуванню і кодуванню;

г) перетворенню в імпульсно модульований сигнал.

32.Дискретизація, це:

а) процес перетворення вимірювального сигналу в послідовність цифр або сигналів що підкоряється певному закону;

б) процес перетворення вимірювального сигналу в цифровий код;

в) процес перетворення безперервного сигналу в дискретний;

г) процес перетворення рівнів безперервного сигналу у фіксовані значення.

33.Кодування, це:

а) процес перетворення вимірювального сигналу в послідовність цифр або сигналів що підкоряється певному закону; о) процес перетворення вимірювального сигналу в цифровий код; ві процес перетворення безперервного сигналу в дискретний; г) процес перетворення рівнів безперервного сигналу у фіксовані значення.

54. Аналого-цифровий перетворювач в цифрових вимірювальних приладах призначений для : а) перетворення аналогової величини в прямокутні імпульси; о) перетворення рівнів безперервного сигналу у фіксовані значення;

в) перетворення вхідного сигналу в дискретний;

г) перетворення аналогової величини в дискретну, представлену у вигляді деякого цифрового коду.

35.Виборчі (селективні) вольтметри застосовуються для вимірювання: а) амплітуди імпульсів спеціальної форми;

о) окремих гармонійних складових багаточастотного сигналу;

в) визначення коефіцієнта гармонік;

г) відеоімпульсів.

36.Формула миттєвої потужності це: а) р=иі\
37.У ланцюгах постійного струму використовують наступні методи для вимірювання потужності:

а) прямі;

б) комбіновані;

в) непрямі;

г) сумісні.

38.Генератори вимірювальних сигналів класифікуються по: а) потужності і частоті, що генерується;

о) формі сигналу і діапазону частот, що генеруються;

в) амплітуді і формі вихідної напруги;

г) всі вищеприведені відповіді правильні.

39.Вимірювальні генератори-це:

а) джерела коливань низької частоти;

б) джерела коливань високої частоти;

в) джерела стабільних випробувальних сигналів певної форми;

г) джерела коливань надвисокої частоти.

40.За способом отримання коливань необхідної частоти НЧ генератори діляться на:

а) генератори звукових частот;

б) генератори основних коливань;

в) генератори відеочастот;

г) генератори на битті.

41.До якої групи з вказаних нижче відносяться генератори імпульсних сигналів:
г) Г6.
42.Високочастотні вимірювальні генератори працюють в діапазоні частот:

а) від 20 Гц до 200 кГц;

б) від 10 кГц до 2 мГц;

в) від 30 кГц до 300 мГц;

г) від 30 мГц до 10 Ггц.

43.Електронний осцилограф призначений для:

а) візуального спостереження і фотографування електричних сигналів; би дослідження форми досліджуваного сигналу;

в) вимірювання параметрів досліджуваних сигналів;

г) всі вищеприведені відповіді правильні.

44.Якою речовиною покривають дно балона електронно-променевої трубки осцилографа:

а) фосфором;

б) магнієм;

в) алюмінієм;

г) люмінофором.

45.Яке позначення по ГОСТ мають універсальні осцилографи:

а) СІ;

б) С7;

в) С8;

г) С9.

46. Нерухома осцилограма на екрані осцилографа спостерігається за умови:

а) постійності амплітуди досліджуваного сигналу;

б) рівності або кратності періодів напруги розгортки і досліджуваного сигналу;

в) примусової "підгонки" частоти розгортки до рівності або кратності частоти сигналу;

г) рівність амплітуд досліджуваного сигналу і напруги розгортки.

Ро
Роман

45 вопрос - С1
46 - В
44 - г
43 - г
42 - в
41 - Г6 — генераторы сигналов специальной формы, воспроизводят последовательности импульсов разной формы: треугольной, пилообразной, трапецеидальной и др.
40 - г
39 - в
38 - г