Лариса Казбекова

Питання з приводу ЗНО

Я студент 2го курсу коледжу. В цьому році закінчується вивчення загальноосвітніх предметів ( в літню сесію)
Мені було видано довідку - додаток до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 27.10.2009 р, №102
але проблема в тому, що в графі
"Очікувана дата отримання атестата про повну загальну середню освіту" - написано лише _____червень_____ ___2015___
Скажіть, чи підходить цей документ, чи потрібно піти в адміністрацію й дуже пожалітися, чи що робити? До кінця реєстрації усього 2 тижні по суті.(

Валерий Разгуляев

Скорее всего подходит.
Лучше позвони на горячую линию УЦОЯО (044) 503-37-93 там тебе точно скажут