Сергей Половицких

яка назва річки буде мати закінчення а в родовому відмінку однини? а) Остер б) Рейн в) Ныл г) Ныман д) Стрий

Вл
Владимир

я не впевнений але мені здається що рейн. Другой можливості бути не може. я не впевнений але мені здається що рейн. Другой можливості бути не может. Кстаті питання тут нада задавати російською мовою ибо сайт не український.